FC Dordrecht Business Cup

Wereld team van DIKW succesvol in sportieve middag.

Woensdag 11 juni was er weer de FC Dordrecht Business Cup.
 
Business Cup teams strijden in een voetbaltoernooi aan de Krommedijk om de overwinning, maar het is vooral een leuke, energieke middag. DIKW Intelligence deed ook dit jaar weer mee met een fantastisch team, samengesteld uit medewerkers, stagiairs en relaties. Zoals ieder team kreeg ook ons team versterking van een FC Dordrecht Legend. Het DIKW team werd namelijk verblijd met Bart van Muyen,  Energiek Dordt in één persoon vertegenwoordigd. Na een prachtige voetbal carriere gehad te hebben, brengt Bart tegenwoordig als docent kinderen het belang van bewegen bij, met nu dan een leuke uitstap. Hij combineerde techniek en plezier, waardoor ook in de verloren potjes, we toch een heel goed teamspirit hielden. Dus op en top een legend.

Een zonnige  middag werd afgesloten met een heerlijke BBQ met muzikaal genot en werd er natuurlijk geproost op een zeer geslaagde dag. Niet gewonnen, maar dit keer was meedoen echt belangrijker dan winnen. Onze felicitaties aan de terechte winnaar het team van Yasbouw en  onze dank aan de organisatoren van FC Dordrecht.

Niet iedereen heeft de rust en de ervaring van onze coach en de ambities zijn weer aangewakkerd. Dus in de “winterstop” gaat team DIKW hard werken aan de taktische vaardigheden binnen het team. Spelers moten elkaar instinctief kunnen vinden en hier heeft de voorbereiding parten gespeeld. Door de volgende keer al vroeg op trainingstage te gaan zullen we hier de ambitie uitspreken de volgende keer in het linker rijtje te eindigen.