Put AI to work! Discover true, practical AI potential

NETWERKEN MET PEERS | ERVARINGEN | KENNISVERDIEPING | CONTACT

AI & Automation day

AI verandert het werk, maar hoe maakt ú die belofte waar in uw bedrijfsprocessen?

Tijdens AI & Automation Day 2025 ontdekt u hoe u AI en automatisering concreet inzet om processen slimmer, efficiënter en toekomstbestendig te maken. Geen toekomstmuziek, maar praktijkgerichte inzichten, waarmee u vandaag nog stappen zet richting modernere werkwijzen.

Op 11 november brengen we beslissers, strategen en veranderaars samen om te ontdekken hoe technologie de kern van de bedrijfsvoering versterkt. Ontmoet jouw vakgenoten en leer van elkaars kennis en ervaringen. Verbreed en verdiep jouw kennis tijdens de keynotes, break-outsessies en workshops. Ontdek nieuwe oplossingen en producten én win direct advies in voor uw organisatie.

Van finance tot operations, van HR tot klantenservice: elke organisatie zoekt naar manieren om processen te stroomlijnen en waarde toe te voegen. Deze dag verbindt visie, praktijk en technologie. Met aandacht voor ethiek, integratie, leiderschap en vooral: hoe u uw bedrijfsprocessen structureel verbetert door de slimme inzet van AI en automatisering.

Hugo Koopmans spreekt deze dag over ‘AI ready’ data. AI-ready data vormt de noodzakelijke basis voor succesvolle AI-toepassingen in de praktijk. In zijn sessie laat hij, aan de hand van concrete projecten, zien wat er nodig is om data écht AI-ready te maken: van digitalisatie, slimme metadata-extractie en automatische classificatie tot het verrijken met semantische kennis en het koppelen aan formele concepten. Dit stelt organisaties in staat hun archieven en bedrijfsdata niet alleen toegankelijker en doorzoekbaar te maken, maar ook direct inzetbaar voor chatbots, autonome agents en contextuele AI-assistenten.

Bekijk het programma en de sprekers en schrijf u gratis in (met relatiecode LKZNPAT6)!

Locatie: Postillion Convention Center, Bunnik.

Hugo Koopmans

Dutch Data Day 2026

DIKW Intelligence is op 16 april 2026 aanwezig op Dutch Data Day van Heliview, hét congres voor data‑gedreven werken en AI in Postillion Convention Centre Utrecht. We gaan daar met data‑ en AI‑professionals in gesprek over hoe je een stevig datafundament, governance en de mogelijkheden van (generative) AI vertaalt naar concrete businesswaarde.

Lees verder »
AI workflow automation met n8n
Hugo Koopmans

AI + Pizza + N8N

DIKW Academy Pizza Sessie – AI Workflow Automation met n8n!

Op woensdag 4 maart organiseren we bij DIKW Academy in Nieuwegein een interactieve pizza sessie over AI workflow automation met n8n.

In één avond leer je hoe je slimme automatiseringen bouwt die je werk makkelijker en leuker maken — mét pizza erbij natuurlijk.

Lees verder »
Scorito champion 2025
Hugo Koopmans

Nieuwjaarsborrel 2026

Gezellige nieuwjaarsborrel bij “De Engel” in Houten. Het nieuwe jaar is bij DIKW weer feestelijk afgetrapt tijdens onze traditionele nieuwjaarsborrel bij Café De Engel in

Lees verder »
Werken bij DIKW Intelligence Nieuwegein
Hugo Koopmans

Eindejaarsfeestje 2025

Het was fijn om collega’s en hun partners weer samen te zien, bij te praten en samen terug te kijken op een bewogen en innovatief jaar vol ontwikkelingen in data en AI.

Lees verder »
workshop ms365 copilot
Hugo Koopmans

Workshop Samen slimmer werken met AI

Op donderdag 30 oktober verzorgde DIKW een inspirerende workshop voor Connekt over de mogelijkheden van Microsoft 365 Copilot. Tijdens deze interactieve sessie kregen deelnemers inzicht in hoe generatieve AI en copilots het dagelijkse werk kunnen transformeren.

Lees verder »
Chat met Data Athena